Altın İğne Radyofrekans Uygulaması

0,5-3 mm uzunluğundaki altın kaplama mikroiğnelerden oluşan altın iğne cihazı ile cilt altında istenilen derinliğe ulaşılarak radyofrekans enerjisinin iletilmesi sistemi ile çalışan yeni nesil bir cilt yenileme uygulamasıdır.

Ameliyatsız cilt gençleştirme ve tedavilerinde kullanılan son teknoloji bir uygulamadır. Bu tedavideki amaç cilt yüzeyinde hasar oluşturmadan cilt altında radyofrekans enerjisi ve mikroiğnelerle kollajen ve elastin sentezini uyararak bağ dokuyu güçlendirmek ve aynı zamanda işlem bölgesinde iyileşme sürecini başlatmaktır.

Geniş gözenekler, akne izleri, çatlak tedavisi, yara ve yanık izleri, cilt sıkılaştırma, boyun ve dekolte bölgesini toparlama, cilt yenileme gibi birçok alanda etkilidir.

İşlemden önce anestezik krem uygulandığı için ağrı ve acı minimaldir. İşlem süresi ortalama 60 dakidadır.

Ciltteki probleme yönelik işlem sırasında özel serumlar, prp, hyaluronik asit kullanılır. İşlem sonrası hafif kızarıklık olabilir, birkaç gün süren ince kabuklanmalar görülebilir. İşlem sonrası uygulama bölgesine 24 saat süre ile el ve su değdirilmemesi önerilir.

En fazla yılda 5 uygulama önerilmekle birlikte seans araları ortalama 4 haftadır. Seans sayısı ciltteki probleme göre değişmektedir.

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat