İp Askı ile Badem Göz Estetiği

Son yılların trend uygulamalarından olan Ameliyatsız Badem Göz Estetiği’nin tercih edilme sebeplerinden belki de en önemlisi bakışlara verdiği ifadedir.

Lokal anesttezi altında Polidiaxanon (PDO) ipler kullanılarak yapılan, gözlerin yana ve yukarı çekilmesi işlemidir. İşlemin en güzel yanı genel anestezi olmadan sadece bölgesel anestezi ile yapılıyor olmasıdır. Bu yüzden günlük hayata hemen dönülebilir. Bir ameliyat olmadığı için, dikiş veya iz gibi bir sorun yoktur. PDO ipler vücut ile tamamen uyumlu, askılama işlemlerinde kullanılan malzemelerdir. Bu yüzden herhangi bir yan etki oluşumu beklenmez. Gerektiğinde botoks ve dolgu ile kombinlenebilir.

18 yaşın üstünde, göz yapısında çekiklik ve buğulu bakış ifadesi isteyen herkese yapılabilir. İşlemde gözlerde dış yanlardan yukarı ve yana çekilme yapıldığı için düşük göz yapısına sahip kişiler daha çok tercih etmektedir.

İşlem süresi ortalama 30-60 dakikadır. İşlemden hemen sonra günlük hayata devam edilebilir. Kalıcılık süresi ortalama 10 aydır.

İşlem Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşlem bölgesine masaj yapılmaması (2 hafta)

Sert yiyecekler yenilmemesi (10 gün)

Ağır egzersizlerden uzak durulması (1 ay)

Hamam, sauna gibi sıcak ortamlardan uzak durulması (2 hafta)

Yüksek yastıkla ve sırt üstü uyunması (1 hafta)

Makyaj yapılmaması (3 gün)

Organik İp Uygulamaları

Herhangi Bir Sorunuz mu Var?

Hemen Bizi Arayabilirsin

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat