Yorumlar

S*** D***10 Temmuz 2019
Fulya hanımdan ben çok memnunum. İlk gittiğimde yüzümde çok lekelenme vardı .Fulya Hanım çok iyi bir insan,karşılaması,uğurlaması çok hoş,yaptığı işlemden çok memnunum,çok sevecen davranıyor,hastası değil de küçük bir kız girmiş gibi sıcak ve samimi davranıyor,çok tatlı bir doktor çok memnun kaldığım için gidiyorum.Tedavi sonucunda yüzümde baya bir açılma oldu baya bir değişiklik oldu gözenekler kapandı.Kontrollerim devam etmekte.
T*** T***10 Temmuz 2019
Fulya Hanım’ın iletişimini çok beğendim. Yakınlık derecesi güzeldi, oldukça iyi ilgilendi. Yağ bezesi ve benlerimi aldırmıştım. Kendisine tesadüfen gittim ve gidecek olanlara da tavsiye ederim.
M*** T***11 Temmuz 2019
2 aydır beraber çalışıyoruz Fulya Hanım’la, ilgili ve alakalı. Her ihtiyaç duyduğumda ulaşabiliyorum. Uygulayacağı her tedavi için detaylı bilgilendirme yapıyor ve aklımda hiç soru işareti kalmıyor. Yüzümdeki lekeler ve sivilce şikayeti ile gitmiştim. Yüz lekelerim için prp tedavisi önermişti, şu an tedavi ile birlikte dış faktörlü lekelerde oldukça ilerleme gözlemledim. Kendisine araştırarak gittim ve çok memnunum.
S*** A***11 Temmuz 2019
2-3 aylık bir tedavi sürecim var Fulya Hanım’la ve her hangi bir sorun yaşamadım, çok memnunum. Sivilce şikayeti ile gitmiştim ve ilaç tedavisi alıyorum. Tüm testlerimi yaptı, detaylı inceledi ve o şekilde tedaviye başladık. Araştırarak gitmiştim kendisine, kuruma da yakındım, bu şekilde tercih ettim.
F*** A***11 Temmuz 2019
Fulya hanım, bilgisi, samimiyeti ve güleryüzüyle örnek bir uzman. Sivilce tedavisinin 2. Ayındayım, önerdiği ilaçlar ve yöntemle tedavi çok iyi geçiyor.

Yorum YazabilirsinizHerhangi Bir Sorunuz mu Var?

Hemen Bizi Arayabilirsin

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat