Yorumlar

S*** E***
Öncelikle diyetisyen hanımla karşılaştığım için ve ondan destek aldığım için kendimi şanslı hissediyorum. 🙂 Bu süreci keyifli hale getirerek yaptık bunu. Bol bol konuştuk ve paylaştık. 6-7 aylık gibi bir süreçte 19 kilo kaybım oldu, az biraz daha kaldı onlara da sağlıklı bir şekilde veda edeceğiz. 🙂 Ota Poliklinik diyetisyen hekimin yardımı ve desteği için sonsuz teşekkürler.
K*** S***
5 ay önce artık fazla kilolarımdan kurtulmak istedim. Yolda yürürken, yokuş çıkarken zorlanıyordum kendimi güzel bulsamda :)) OTA güzellik ve estetik polikliniğini diyetisyen hekimi ile tanıştım. Çevremde insanlar 50 yaşından sonra kilo veremeyecegimi söylüyordu. Oysa diyetisyenim kilo vereceğime beni ikna etti. Birlikte başaracağımızı söyledi. Bir yola çıktık sağlıklı keyifli bir yoldu bu yol başardıkta. 5 ayda tam 24 kilo verdim. Güler yüzü ile her hafta beni karşılarken umutlandım. Sevgili Ota Poliklinik diyetisyen ekibi iyi ki sizle tanıştım ve size çok çok teşekkür ederim.
S*** A***Diyet ve Ben
Bazen düşünürüz düşünürüz ama bir türlü düşüncemizi aktif hale getiremeyiz hani..erteleyerek yarınlarımızı hatta yıllarımızı kaybederiz.. işte ben tam da bu ruh halini yaşıyorken;sağlıklı ve dengeli beslenmek için artık sağlam bir adım atmam gerektiğine karar verdim..evvela kilolarımdan kurtulabilmem için işini kaliteli yapan bir diyetisyene ihtiyacım vardı..profosyonel destek almadan tek başına yapılan diyetlerin pek de sağlıklı olmadığını düşünmüşümdür hep..bu nedenle geçtiğimiz yıl Kasım ayında Ota Poliklinik Diyetisyen hekimi ile tanıştım..iyi ki tanıdım..iyi ki benim yol gösterenim, yoluma ışık tutanım oldu..ben başarılı olacağıma ne kadar inandıysam kendisi daha bi fazlaca inandı bana.. güvendi,cesaretlendirdi beni..desteğini hep yanı başımda hissettim..evet yedi aylık serüvenimiz artık başlamıştı..bakalım neler yaşayacaktım..diyet ve bennn..birbiri ile hiç tanışmayan, kendime uzak bildiğim uygulamanın zor olduğunu düşündüğüm bir beslenme şekliydi..halbuki ne çok yanılmışım..kendisi ile tanıştığım vakit bunu daha iyi anladım..evet zor..zorlukları var..ama sonrasında hayatınıza o kadar güzellikler katıyor ki tarifi cümlelere dökülemeyecek kadar muhteşem değişiyorsunuz.. hem de öyle bi değişim ki siz bile kendinize şaşıp kalıyorsunuz..değişen sadece yeme şekliniz değil..dış görünüşünüz ile birlikte düşünce tarzınız da değişmekte..olumlu duyguların neredeyse tamamı kalbinize beyninize yerleşiyor..kilo vermek isteyen ama faaliyete geçemeyenler daha fazla zaman kaybı yaşamamalı bence..evet zahmet çekeceksiniz ama karşılığını fazlası ile alacak iyi ki böylesine bi karar almışım diyip kendinizi tebrik edeceksiniz..diyet listemi birebir uygulamaya gayret ettim hep..ufak bi pürüzü hemen diyetisyenim ile paylaştım..kendisinin güler yüzlü olması her görüşmemizde bana destek vermesi benim daha fazla istekli olmama sebep oldu.. başarılı olmak bana güç vermekte..emek vermek ve sonucunu görmek harikulade keyifli..dilerim kilo vermek isteyen herkes benim yaşadığım sevinci yaşar..gelin sizde kendinize yakın olan kiloları en bi uzağa atın..gelin vücudunuzda ki gereksiz yağları bedeniniz de taşımayın..hadi bir başlangıç yapın ve kuvvetli olduğunuza inanın..o vakit başarıya ulaşmış olmak hiç de zor olmayacak..kıymetli diyetisyenim ve Ota Poliklinik çalışanlarına kocaman teşekkürler..
E*** S***4 Temmuz 2019
Fulya Hanım çok ilgili ve tatlı bir doktor. Ayağımda çıkan siğil üzerine tesadüfen gitmiştim kendisine. Dondurma işlemi yapılıyor şimdi. 4 seans gittim ve oldukça memnunum.

Yorum Yazabilirsiniz

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Herhangi Bir Sorunuz mu Var?

Hemen Bizi Arayabilirsin

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat