Yorumlar

S*** D***4 Temmuz 2019
Fulya Hanım’a botoks yaptırdım, hastaya yaklaşımından ve işlem sonucundan çok memnun kaldım. Reklamını görmüştüm çalıştığı kurumda, o şekilde tercih ettim. Yaklaşımı ve diyaloğu hastayı rahatlatıyor. İşini severek yapıyor ve bu da güven duymamı sağladı. Botoks ve mezoterapi yaptırdım, ihtiyaç duyduğumda da yine kendisini tercih edeceğim.
Z*** M***5 Temmuz 2019
Fulya hanımdan çok memnun kaldım. Çok şeker, işinin ehli ve bu konuda güvenebildiğim bir hekim. Daha önce de başka bir yerde işlem yaptırdım ama hiç memnun kalmamıştım. Botoks, dolgu ve gözaltı ışık dolgusu yaptırdım ama çok ilgisizlerdi. Ciddi paralar da verdim ama memnun kalmadım. Fulya Hanım çok ilgili ve alakalı. Kendisine botoks ve dermapen işlemlerini yaptırdım. Daha defalarca da gideceğim kendisine. Herkese de tavsiye ederim, ben de tesadüfen gördüm ve gitmeye de devam edeceğim. İnsani olarak da çok iyi.
C*** K***5 Temmuz 2019
Fulya hanım inanılmaz güleryüzlü, samimi ve mütevazi bir insan, ben çok memnun kaldım. Benim için doktorun güleryüzlü olması çok önemliydi, bazı doktorlar var konuşmaya bile üşeniyor. Psikolojik olarak diş sıkma şikayetim vardı, diş hekimim çene botoksu önerdi. Tesadüfen çalıştığı kurumda yeni olduğunu öğrendim, arayıp bilgi aldım yaptırmak istediğim işlemle ilgili ve öyle gittim. Yapılan işlem sonrasında şikayetim de geriledi ve çok memnun kaldım.
E*** E***8 Temmuz 2019
Aldığım hizmetten gayet memnunum, saç terapisi yaptırıyorum Fulya Hanım’a. 4. seansıma gittim ve çok memnunum hiç bir sorun yaşamadım. Gayet sıcakkanlı, güleryüzlü bir hekim. Sürekli gittiğim bir kurumdu, Fulya Hanım da yeni başlamış ve bu şekilde tercih ettim kendisini. Ailemden de eşim, kızım ve oğlum da kendisinin hastası.
H*** K***9 Temmuz 2019
Fulya hanım hastalarıyla oldukça ilgileniyor ve alanında da tecrübeli. Ben saç ekimi işlemi için gittim kendisine. İşlemim yarı yarıya tamamlandı. İletişimi de mükemmel. Aldığım tavsiye ile gitmiştim ve çok memnun kaldım.

Yorum Yazabilirsiniz

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Herhangi Bir Sorunuz mu Var?

Hemen Bizi Arayabilirsin

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat