Hydrafacial Cilt Bakımı

Kusursuz ve canlı bir cilt herkesin istediği bir cilttir. FDA tarafından onaylanmış bir cilt bakım cihazı olan Hydrafacial cildinize ihtiyacı olan bakımı sunar. Daha sağlıklı, güzel ve genç bir cilde ulaşmanızı sağlayan üstün vortex-fusion teknolojisine sahiptir.

Aşamalı bir uygulama prosedürü mevcuttur:

1) Temizleme: Öncelikle vakum teknolojisi ile cilde derinlemesine bir temizleme işlemi yapılır.
2) Hydrapeeling: Vakum ve sıvı kullanılarak sıvı dermabrazyon işlemi uygulanır. Bu aşamada rutin uygulamada peeling yapılır. Eğer leke, akne izi ve gözenekli bir cilt yapınız var ise tahriş yapmadan elmas başlıklar ile cildin üst tabakasına mikrodermabrazyon işlemi de uygulanabilir.
3) Serum infüzyonu: Cilt problemine ve cildin ihtiyacına uygun serumlar özel spiral dizayn sayesinde uygulanır. Hyaluronik asit, vitaminler, antioksidanlar, peptidler ve nemlendirici solüsyonlar ile leke, akne, kuruluk, ince çizgilere yönelik farklı serum uygulamaları bu aşamadadır.
4) LED Terapi: Akne ve geniş gözenek problemlerinde mavi ışık uygulaması yapılır. Böylece bakteriler yok edilerek gözenekler temizlenir. İnce kırışıklıklar ve anti-aging amaçlı kırmızı ışık uygulaması yapılır. Kırmızı ışık, kollajen ve elastin lifleri uyararak yeniden sentezlenmesini sağlar ve cildi sıkılaştırır.

Siyah noktalar, geniş gözenekler, yağlı ve akneli cilt, ince kırışıklıklar, ciltte gevşeme gibi problemlerde etkili ve güvenli bir cilt bakım uygulamasıdır.

Her yaş grubuna ve her mevsim uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Etkili bir sonuç için 14 gün ara ile 4-6 seans önerilmektedir. Sonucun devamlılığı ve kalıcığı için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat