Klasik Cilt Bakımı

Güneş hasarı, stres, çevre kirliliği, serbest radikaller, makyaj, düzensiz beslenme ve uyku, sigara gibi birçok nedenle cildimiz zamanla yıpranır. Sağlıklı bir cilt için temel unsurlardan en önemlisi düzenli cilt bakımlarıdır.

Problemsiz bir ciltte en uygun bakım olarak tanımlayabileceğimiz klasik cilt bakımı, cildinizi derinlemesine temizler ve arındırır.

20’li yaşlardan itibaren her bireyin temizlik, bakım ve koruma amacıyla ayda bir kez düzenli cilt bakımı yaptırmasını önermekteyiz.

Klasik cilt bakımında en önemli unsur şüphesiz ki kullanılan cilde uygun ve profesyonel ürünlerdir. Bu nedenle öncelikle uzmanlarımız tarafından cilt tipiniz ve cildinizin ihtiyacı belirlenir.

Klasik cilt bakımı ortalama 1 saat sürer. Öncelikle cilt tipine uygun profesyonel bir temizleyici ile cilt temizlenir. Gözeneklerin rahat temizlenebilmesi için yaklaşık 5-10 dakika buhar uygulaması yapılır. Daha sonra tıkalı gözenekler temizlenir ve ihtiyaç halinde uygun profesyonel peelingler uygulanır. Cildinize uygun maske uygulamasından sonra nemlendirici ve güneş koruyucu uygulanarak bakımınız tamamlanır.

Ayda bir düzenli olarak yaptıracağınız klasik cilt bakımı ile temiz ve sağlık bir cildin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat