Pumpkin Peel (Sindrella) Cilt Bakımı

Pumpkin Peel Cilt Bakımı yani Sindrella Bakımı; cilt kuruluğu, akne, leke, yaşlanma ve rosacea gibi cilt problemlerinde güvenle kullanılan ve etkili sonuçlar elde edilen son zamanların popüler organik cilt bakımlarındandır.

İçeriğindeki ana etken madde olan doğal balkabağı sayesinde hücrelerin yenilenmesini sağlar. Böylece ince kırışıklıkların azaltılmasında ve yaşlanma problemlerinde etkilidir. İçerisinde ayrıca geniş spektrumlu A vitamini türevleri, mayalanmış enzimler ve salisilik asit bulunur. Besin bileşenleri olarak fitosteroller, omega yağ asitleri, flavonoidler ve mineraller vardır.

Öncelikle cildiniz ile uyumlu uygun bir profesyonel temizleyici ile cilt temizliğiniz yapılır.

Daha sonra pumpkin peelingimiz uygulanır ve 2-3 dakika bekledikten sonra su ile nötralize edilir.

İçeriğinde yosun polisakkaritleri, aminoasitler, fitokimyasallar, vitaminler, mineraller ve eser elementlerden oluşan Cellular Matrix C hazırlanır ve cildinize uygulanır.

Son olarak da cildinizin ihtiyacı olan profesyonel cilt maskelerimiz ile cilt bakımınız tamamlanır.

Cilt bakımınızdan sonra cildinize uygun serum veya nemlendirici uygulanır. Son olarak da güneş koruyucunuzun uygulanması ile seansınız tamamlanır.

Sağlıklı bir cilt için Pumpkin Peel Cilt Bakımını 14 gün ara ile 4-6 seans önermekteyiz. Etkinin kalıcı olması için daha sonrasında ayda bir kez düzenli bakım programı ile devam edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat