Kimyasal Peeling

Genetik faktörler, hormonal nedenler, epilasyon yöntemleri, terleme, travma, sentetik çamaşırlar, yaşlanma, enfeksiyonlar gibi bir çok nedenle özel bölgelerde (genital bölge ve koltuk altları) koyu renk değişimi meydana gelebilmektedir.

Estetik açıdan rahatsızlık yaratan bu durumun tedavisinde yeni nesil hassas bölgeler için geliştirilmiş kimyasal peeling sistemleri güvenle kullanılmakta ve gayet yüz güldürücü sonuçlar vermektedir. Bu hassas peeling sistemleri sadece genital ve koltukaltı bölgelerinde değil meme ucu, diz ve dirsek bölgelerindeki renk koyulaşmasının tedavisinde de güvenle kullanılabilmektedir. Ayrıca renk tonunu düzeltmenin yanı sıra bu bölgedeki dokuların kaybettiği sıkılığı geri kazandırma özelliği de mevcuttur.

İşlem sırasında herhangi bir ağrı-acı hissedilmez. İşlem öncesi uygulama alanı cilt antiseptiği ile temizlendikten sonra peeling işlemi uygulanır. 10 gün ara ile 4-6 seans uygulama önerilir. Gerektiğinde renk koyulaşmasının durumuna göre diğer işlemlerle kombine edilebilir.

Özel Bölge Beyazlatma

Herhangi Bir Sorunuz mu Var?

Hemen Bizi Arayabilirsin

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp chat